Team

bekijk het team van Moor kids

Arja de Moor

Functie: eigenaar, kinderfysiotherapeut
Lokatie: Zwolle
Email: info@moor-kids.nl

 

Annemieke Geerse- van der Molen

Annemieke Geerse

Functie: kinderfysiotherapeut
Lokatie: Dronten, Amersfoort-Vathorst
Email: annemieke@moor-kids.nl

 

Kirsha Kamphuis

Functie: kinderfysiotherapeut, specialist 0-2 jaar
Lokatie: Elburg
Email: kirsha@moor-kids.nl

 

Ludy-Anne Ruijter-Schudde

Functie: kinderfysiotherapeut, specialist chronische vermoeidheid en pijn
Lokatie: Urk, Zonnenbloemschool Emmeloord
Email: ludyanne@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor nienke reumer moorkids

Nienke Reumer

Functie: kinderfysiotherapeut, COOL2Bfit coach, specialist chronische vermoeidheid en pijn
Lokatie: Oldebroek, Elburg
Email: nienke@moor-kids.nl

 

Linette Straatsma

Functie: kinderfysiotherapeut, Zorgdragen-specialist
Lokatie: Emmeloord, Urk, Zwolle
Email: linette@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor sanne kok

Sanne Kok

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o
Lokatie: Epe, Oldebroek, Wezep
Email: sanne@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor sjamke verdonk

Sjamke Verdonk

Functie: kinderfysiotherapeut, specialist chronische vermoeidheid en pijn
Locatie: Lelystad en Biddinghuizen
Email: sjamke@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor joyce andreas

Joyce Andreas

Functie:algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Hattem en Zwolle
Email: joyce@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor nynke van der meulen

Nynke van der Meulen

Functie:algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Dronten, Zwolle
Email: nynke@moor-kids.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor maarten ebbers fysiotherapeut

Maarten Ebbers

Functie:algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Wezep en Zwolle
Email: maarten@moor-kids.nl

Afbeeldingsresultaat voor merel bout

Merel Bout

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Urk, Lelystad en Zwolle
Email: merel@moor-kids.nl

Manouk van der Windt

Functie: algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.
Lokatie: Dronten en Zwolle
Email: manouk@moor-kids.nl

 

Aanmelden/afspraak maken

Downloaden folders

Locaties MOORkids op de kaart Vestigingen